Atemi na szóstkę

Najmłodsi zawodnicy bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi zdobyli 6 medali podczas Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate zorganizowanego 14 maja 2022 r. przez Klub Sportowy LZS Karate Głubczyce. W głubczyckich zawodach wzięło udział około 230 zawodniczek i zawodników z 23 klubów z Polski, Czech i Ukrainy.

Klub Atemi reprezentowany był przez siódemkę najmłodszych zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyli – 1 złoty medal, 3 srebrne i 2 brązowe.

Złotym medalistą sobotnich zawodów został Maksymilian Ryś, który wygrał konkurencję kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowej (-30 kg). Na drugim miejscu uplasował się Artem Rozhok. Maksymilian wywalczył również srebrny medal w konkurencji kata indywidualne. Do srebrnych medalistów dołączyła także Iga Ryś, która drugie miejsce wywalczyła w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat.

Zdobywcami trzecich miejsc zostali zawodnicy: Stanisław Żabnicki w konkurencji kumite fantom chłopców w kategorii 7 lat oraz Natasza Kwiatkowska w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt w kategorii wiekowej 10-11 lat (+40 kg). Na 7. miejscu uplasowały się – Zlata Korobkova i Anna Kwaśny, które rywalizowały w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-30 kg).

Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Previous Ach, co to będzie za park
Next Nie bądźmy obojętni

Może to Ci się spodoba

BBTS Bielsko-Biała wraca do PlusLigi

BBTS Bielsko-Biała pokonał MKS Będzin 3:2 (16:25, 25:22, 25:21, 21:25, 15:9) w trzecim finałowym meczu TAURON 1. Ligi Mężczyzn rozegranym 8 maja i wywalczył złoty medal oraz bezpośredni awans do

Powalczą judocy

Mistrzostwa Śląska w Judo zostaną rozegrane 23 stycznia 2022 roku w Hali Sportowej przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej – informuje Śląski Związek Judo. Zawody zostaną rozegrane we wszystkich grupach

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Spisali się bardzo dobrze

Najważniejsze zawody dla młodych akrobatów od 6. do 13. roku życia, czyli Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce odbyły się 7 maja w Bielsku-Białej. W zmaganiach

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody