Srebro i brąz dla Atemi

Pięć medali – jeden srebrny i cztery brązowe – wywalczyli zawodnicy bielskiego bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi podczas zawodów 7 maja.

Srebrny medal i dwa brązowe zawodnicy Atemi zdobyli w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie w Hali Sportowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wicemistrzostwo Polski w konkurencji kata indywidualne kobiet wywalczyła Anna Kowalska, reprezentująca Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Brązowe medale w konkurencji kata indywidualne kobiet i mężczyzn zdobyli

reprezentujący Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Kolejne dwa brązowe medale wywalczyła Eva Criou w Mistrzostwach Francji Juniorów w Karate, które odbyły się w mieście Rennes. Brązowe krążki zdobyła w konkurencji kumite indywidualne w kategorii wagowej (-59 kg) oraz w drużynie kumite.W
W zawodach w Rennes wystartowało ponad 280 juniorek i juniorów z 70 klubów z całej Francji. Eva Criou stoczyła 6 walk – 5 zwycięskich i jedną przegraną, co pozwoliło naszej zawodniczce walczyć w repasażach o medal brązowy, zakończony zdobyciem trzeciego miejsca. W walkach w kategorii juniorek (-59 kg) wzięły udział 42 zawodniczki.

Zawodniczka bielskiego Atemi Eva Criou na co dzień trenuje w podparyskim klubie karate SKC Villeneuve-la-Garenne.

Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Previous Policjanci zatrzymali nożownika, który zaatakował 12-latkę
Next BBTS Bielsko-Biała wraca do PlusLigi

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Mistrzostwa Bielska-Białej w biegu na 70 m

29 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym Sprintu w Wapienicy w ramach Dni Bielska-Białej oraz obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta w Biegu na 70 m. Zwyciężył

Atemi na szóstkę

Najmłodsi zawodnicy bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi zdobyli 6 medali podczas Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate zorganizowanego 14 maja 2022 r. przez Klub Sportowy LZS Karate Głubczyce. W głubczyckich

Wygrana siatkarek

W 15. kolejce TAURON Ligi BKS BOSTIK Bielsko-Biała zmierzył się 17 stycznia z #VolleyWrocław. W pierwszym meczu obu drużyn górą były bielszczanki, które ostatnie tygodnie mogą zaliczyć do udanych. Wygrane