Srebro i brąz dla Atemi

Pięć medali – jeden srebrny i cztery brązowe – wywalczyli zawodnicy bielskiego bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi podczas zawodów 7 maja.

Srebrny medal i dwa brązowe zawodnicy Atemi zdobyli w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie w Hali Sportowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wicemistrzostwo Polski w konkurencji kata indywidualne kobiet wywalczyła Anna Kowalska, reprezentująca Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Brązowe medale w konkurencji kata indywidualne kobiet i mężczyzn zdobyli

reprezentujący Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Kolejne dwa brązowe medale wywalczyła Eva Criou w Mistrzostwach Francji Juniorów w Karate, które odbyły się w mieście Rennes. Brązowe krążki zdobyła w konkurencji kumite indywidualne w kategorii wagowej (-59 kg) oraz w drużynie kumite.W
W zawodach w Rennes wystartowało ponad 280 juniorek i juniorów z 70 klubów z całej Francji. Eva Criou stoczyła 6 walk – 5 zwycięskich i jedną przegraną, co pozwoliło naszej zawodniczce walczyć w repasażach o medal brązowy, zakończony zdobyciem trzeciego miejsca. W walkach w kategorii juniorek (-59 kg) wzięły udział 42 zawodniczki.

Zawodniczka bielskiego Atemi Eva Criou na co dzień trenuje w podparyskim klubie karate SKC Villeneuve-la-Garenne.

Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Previous Policjanci zatrzymali nożownika, który zaatakował 12-latkę
Next BBTS Bielsko-Biała wraca do PlusLigi

Może to Ci się spodoba

Powalczą judocy

Mistrzostwa Śląska w Judo zostaną rozegrane 23 stycznia 2022 roku w Hali Sportowej przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej – informuje Śląski Związek Judo. Zawody zostaną rozegrane we wszystkich grupach

Zima w mieście na sportowo

Dużymi krokami zbliża się okres feryjnego wypoczynku dzieci i młodzieży. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował atrakcyjny program akcji Zima w mieście. Znalazły się w nim m.in. jazda na łyżwach czy

Szymon Mikołajczak powołany do Reprezentacji Polski

Szymon Mikołajczak-zawodnik MKS-u Czechowice-Dziedzice po bardzo dobrym występie na Mistrzostwach Polski U18, podczas których wywalczył brązowy medal w biegu na 400m, zostaje powołany do Reprezentacji Polski na międzynarodowy mecz U18

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Nokaut!

Trener gospodarzy, Piotr Jawny, ze względu na problemy zdrowotne Goku Romana musiał przeprowadzić zmianę, w której do pierwszego składu został awizowany Dawid Polkowski. Natomiast Tomasz Tułacz, szkoleniowiec Puszczy postawił na

Biegacze Sprintu z medalami

Podczas 17. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie, które odbyły się 5 września w Krynkach, Maciej Lachowski z bielskiego KS Sprint zdobył złoty medal i tytuł Mistrza