Gorące powitanie medalistki olimpijskiej

Gorące powitanie medalistki olimpijskiej

– Justynko, reprezentujesz powiat bielski, bo tu mieszkasz i stawiałaś pierwsze kroki w swojej dyscyplinie. Dlatego jesteśmy tu wszyscy, żeby Ci pogratulować ogromnego sukcesu i podziękować – mówiła Dorota Nikiel z Zarządu Powiatu na powitaniu w Czechowicach-Dziedzicach kajakarki Justyny Iskrzyckiej, która przywiozła z olimpiady w Tokio brązowy medal.  

Były okrzyki “Dziękujemy!” i “Sto lat!”, gratulacje i kwiaty, grała orkiestra. Tak przywitali w domu medalistkę olimpijską jej koledzy- sportowcy z MKS-u Czechowice-Dziedzice, działacze sportowi, oraz samorządowcy z Czechowic-Dziedzic, gminy Wilamowice i powiatu bielskiego. Nie zabrakło mieszkańców, wśród nich bliskich i znajomych olimpijki.

Kajakarka Justyna Iskrzycka przysporzyła nam mnóstwo radości, gdy płynąc z Anną Puławską, Karoliną Nają i Heleną Wiśniewską wywalczyła podium na dystansie 500 metrów! Mieszkanka Dankowic swoje pierwsze kroki stawiała na czechowickim stawie Kopalniok pod okiem trenera Edwarda Apela. To właśnie tam wczoraj po południu zgotowano jej “medalowe” przyjęcie.

– Cieszę się, że wspomniałaś o nauczycielu wychowania fizycznego. Widziałam, że Twojej pani nauczycielce zakręciła się łezka w oku… Myślę, że od tego  wszystko się zaczyna- trafia się na dobrego wuefistę, który “popycha” dziecko mające zdolności ruchowe w odpowiednim kierunku. Życzymy Ci kolejnych  sukcesów – mówiła Dorota Nikiel, z zawodu nauczycielka wychowania fizycznego.

Źródło: Urząd Powiatowy w Bielsku-Białej
Previous Pomóż koniom
Next Dzielnicowi z bielskiej "dwójki" mieli policyjnego nosa

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Justyna Iskrzycka z brązowym medalem igrzysk olimpijskich

Mieszkanka Dankowic (gmina Wilamowice) Justyna Iskrzycka razem z Anną Puławską, Karoliną Nają i Heleną Wiśniewską sięgnęła po brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Kajakarska czwórka na dystansie 500 metrów

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Biegacze Sprintu z medalami

Podczas 17. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie, które odbyły się 5 września w Krynkach, Maciej Lachowski z bielskiego KS Sprint zdobył złoty medal i tytuł Mistrza

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź