Srebrny medal bielskiego stypendysty

Siatkarze plażowi Filip Lejawa i Aleksander Czachorski zdobyli w Lublanie srebrny medal Mistrzostw Europy do 18 lat. W finale przegrali z Rosjanami Władisławem Panczenką i Iwanem Czuprinowem 0:2 (18:21, 17:21).W rozgrywanym wcześniej półfinale Lejawa i Czachorski pokonali Austriaków Timo Hammarberga i Tima Bergera 2:1 (21:18, 17:21, 15:11).

Filip Lejawa jest stypendystą Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Previous Świadek widział, jak kierowca wciągnął kreskę i odjechał
Next Dajmy rzeczom drugie życie

Może to Ci się spodoba

Nokaut!

Trener gospodarzy, Piotr Jawny, ze względu na problemy zdrowotne Goku Romana musiał przeprowadzić zmianę, w której do pierwszego składu został awizowany Dawid Polkowski. Natomiast Tomasz Tułacz, szkoleniowiec Puszczy postawił na

Atemi na szóstkę

Najmłodsi zawodnicy bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi zdobyli 6 medali podczas Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate zorganizowanego 14 maja 2022 r. przez Klub Sportowy LZS Karate Głubczyce. W głubczyckich

Biegacze Sprintu z medalami

Podczas 17. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie, które odbyły się 5 września w Krynkach, Maciej Lachowski z bielskiego KS Sprint zdobył złoty medal i tytuł Mistrza

Spisali się bardzo dobrze

Najważniejsze zawody dla młodych akrobatów od 6. do 13. roku życia, czyli Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce odbyły się 7 maja w Bielsku-Białej. W zmaganiach

Libra uwodzi tańcem

20-lecie działalności świętuje zespół tańca nowoczesnego Libra z Domu Kultury Włókniarzy. 19 maja o godzinie 18.00 w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej w Bielsku-Białej odbędzie się jubileuszowy koncert Libry.

Mistrzostwa Bielska-Białej w biegu na 70 m

29 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym Sprintu w Wapienicy w ramach Dni Bielska-Białej oraz obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta w Biegu na 70 m. Zwyciężył