Esportowcy na start
Młodzi ludzie z naszego regionu sprawdzą swoje umiejętności na wirtualnej murawie. Stowarzyszenie Esport Polska zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Bielska-Białej oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego do wzięcia udziału w II Esportowym Turnieju FIFA22 o puchar Podbeskidzia odbywającym się pod patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.
Turniej będzie odbywać się on-line z wykorzystaniem platform PlayStation, XBOX oraz PC.
– Esport jest na fali, a dzięki dostępności sprzętu każdy może rywalizować – mówi prezes stowarzyszenia Esport i organizator turnieju Tomasz Kowalik.
Uwaga termin zgłoszeń upływa 23 stycznia 2022 o godz. 12.00. Planowany termin rozgrywek 24-30 stycznia 2022.
Organizatorzy informują, że dopuszczają możliwość rozgrywek grupy zawodników z jednego konta premium. Warunkiem rozgrywki jest odpowiedni wpis w formularzu oraz przesłanie na adres email – [email protected] – zdjęcia zawodnika z wynikiem w tle do potwierdzenia rywalizacji. Polecamy takie rozwiązanie dla grupy szkolnej, która będzie uczestniczyć w turnieju pod opieką nauczyciela.
Szczegóły zainteresowani znajdą na stronie: https://www.esportpolska.org/turniej-fifa22-o-puchar-podbeskidzia/
Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Może to Ci się spodoba
Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.
Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody
Atemi na szóstkę
Najmłodsi zawodnicy bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi zdobyli 6 medali podczas Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate zorganizowanego 14 maja 2022 r. przez Klub Sportowy LZS Karate Głubczyce. W głubczyckich
Gorące powitanie medalistki olimpijskiej
– Justynko, reprezentujesz powiat bielski, bo tu mieszkasz i stawiałaś pierwsze kroki w swojej dyscyplinie. Dlatego jesteśmy tu wszyscy, żeby Ci pogratulować ogromnego sukcesu i podziękować – mówiła Dorota Nikiel
Justyna Iskrzycka z brązowym medalem igrzysk olimpijskich
Mieszkanka Dankowic (gmina Wilamowice) Justyna Iskrzycka razem z Anną Puławską, Karoliną Nają i Heleną Wiśniewską sięgnęła po brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Kajakarska czwórka na dystansie 500 metrów
80 proc. Polaków skarży się na ból pleców
Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem
Wygrana siatkarek
W 15. kolejce TAURON Ligi BKS BOSTIK Bielsko-Biała zmierzył się 17 stycznia z #VolleyWrocław. W pierwszym meczu obu drużyn górą były bielszczanki, które ostatnie tygodnie mogą zaliczyć do udanych. Wygrane

