Szymon Mikołajczak powołany do Reprezentacji Polski

Szymon Mikołajczak-zawodnik MKS-u Czechowice-Dziedzice po bardzo dobrym występie na Mistrzostwach Polski U18, podczas których wywalczył brązowy medal w biegu na 400m, zostaje powołany do Reprezentacji Polski na międzynarodowy mecz U18 Czechy -Słowacja -Węgry -Polska.

Zawody odbędą się 14.08 w czeskim Brnie.

Zawodnik wystąpi w biegu na 400m oraz ma dużą szansę na udział w sztafecie szwedzkiej.

Jest to debiut zawodnika w imprezie międzynarodowej.

Trzymamy mocno kciuki za Szymona!

Źródło: Urząd Powiatowy w Bielsku-Białej

Previous Mamy nową Cieszyńską
Next Pięknieją kamienice

Może to Ci się spodoba

Nokaut!

Trener gospodarzy, Piotr Jawny, ze względu na problemy zdrowotne Goku Romana musiał przeprowadzić zmianę, w której do pierwszego składu został awizowany Dawid Polkowski. Natomiast Tomasz Tułacz, szkoleniowiec Puszczy postawił na

Justyna Iskrzycka z brązowym medalem igrzysk olimpijskich

Mieszkanka Dankowic (gmina Wilamowice) Justyna Iskrzycka razem z Anną Puławską, Karoliną Nają i Heleną Wiśniewską sięgnęła po brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Kajakarska czwórka na dystansie 500 metrów

Gorące powitanie medalistki olimpijskiej

– Justynko, reprezentujesz powiat bielski, bo tu mieszkasz i stawiałaś pierwsze kroki w swojej dyscyplinie. Dlatego jesteśmy tu wszyscy, żeby Ci pogratulować ogromnego sukcesu i podziękować – mówiła Dorota Nikiel

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

BBTS Bielsko-Biała wraca do PlusLigi

BBTS Bielsko-Biała pokonał MKS Będzin 3:2 (16:25, 25:22, 25:21, 21:25, 15:9) w trzecim finałowym meczu TAURON 1. Ligi Mężczyzn rozegranym 8 maja i wywalczył złoty medal oraz bezpośredni awans do

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.